CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

Řešení a produkty · Podle typu řešení · Zálohování · Páskové knihovnyFSC Scalar 10k
Výrobce:  FSC


Modely Scalar 10K s maximální kapacitou nabízejí celkovou kapacitu knihovny až 15.885 kazet a mohou podporovat stovky páskových jednotek – znamenají tak pro IT oddělení jeden snadno ovladatelný zdroj pro centralizaci ochrany dat v prostředí zálohovacích sítí.

Modely Scalar 10K s maximální kapacitou využívají nově navrženého tower systému a nabízí až 141,8 TB nativní kapacity na m2 (13,2 TB na čtvereční stopu) – to je největší hustota u jakéhokoliv dostupného zálohovacího zařízení založeného na páskové technologii.

Systém rotujících prvků zabezpečuje dosud nejrychlejší přístup k uloženým médiím – každá z tower jednotek může zásobit robotiku knihovny až 900 páskami za hodinu, což je výkon speciálně navržený k podpoře duálních vysocerychlostních robotických konfigurací.

Pro IT manažery, vystavené rostoucím objemům dat a zároveň tlakům na rozpočet znamenají nové knihovny s vysokou hustotou dat, že IT oddělení budou schopny ukládat více dat na menším místě a zároveň budou mít k datům rychlejší přístup.

Maximální nativní kapacity knihovny jsou: 958,2 TB pro LTO technologie, 881,5 pro SuperDLT a 1.588,5 TB pro AIT-3 technologie.
 
 
Stránky výrobce produktu : http://www.fujitsu-siemens.com/products/storage/tape_systems/scalar/scalar_10k.html
 


  zpět