mapa stránek | e-mail
8:30 - 8:35 odjezdy autobusů z hotelů, ve kterých budou ubytováni účastníci konference.
Odborná část konference
8:45 - 9:15 registrace účastníků konference
9:15 - 9:30
Slavnostní zahájení konference v hlavním sálu zámku Dětenice
René Valvoda, ředitel společnosti STORYFLEX a.s.
9:30 - 9:50
Současné trendy v ukládání dat
Ing. Rostislav Jirkal (Chairman of Czech & Slovak Committee), SNIA
9:50 – 10:30
Simple virtualizaton and management SAN
Jan Vojtěch (TSSC Manager), Avnet; Ondřej Bláha (IBM/SW IT Specialist), IBM
10:30 - 10:45 přestávka s občerstvením
10:45 - 11:30
Inovativní fault-tolerant řešení Stratus
Jürgen Gimber (Sales Manager D-A-CH, Eastern Europe), Stratus technologies
11:30 - 12:15
Budoucnost storage a storage managementu – virtualizace jako přínos ke zvýšení produktivity
Dr. Hans Lamprecht (Team Leader South East Europe), Network Appliance
12:15 - 13:00 oběd
13:00 - 13:45
Nové trendy v HP datových úložištích
Jindřich Velík (HP Storage Specialist), Hewlett Packard
13:45 – 14:15
Případová studie – implementace ITSCM ve středně velké společnosti
Matthias Rosenberg (Managing Director), Controll IT
14:15 - 14:35
Pohodlný život aplikací s využitím EMC technologií
Martin Malý (Ředitel EMC divize Servodata)
14:35 - 14:50 přestávka s občerstvením
14:50 - 15:30
Tiered data protection (tape/VTL/disk), Data deDupe, Backup data replication between data centers
Thomas Störr (Sales Director Central Europe), Overland Storage
15:30 - 16:00
Enterprise storage řešení od Western Digital
Martin Peša (Field Application Engineer), Jiří Olejník (Sales Manager CEE), Western Digital
16:00 - 16:45
Sun Storage Tek - platforma pro řízení životního cyklu informací
Jan Jiskra (Practise leader - Storage), Sun Microsystems
16:45 - 17:00 Ukončení odborné části konference
17:30 - 17:35 odjezdy autobusů z hotelů, ve kterých jsou ubytováni účastníci konference.
Odpolední odpočinkový program
17:30 – 18:15 1. prohlídka zámku s Albrechtem, chotí a generálem
17:30 - 18:00 1. prohlídka pivovaru se džbánkem piva
18:15 - 19:00
2. prohlídka zámku s Albrechtem, chotí a generálem
18:00 - 18:30
2. prohlídka pivovaru se džbánkem piva
18:30 - 19:00
3. prohlídka pivovaru se džbánkem piva
Večerní program s programem
19:15 - 22:30 středověký raut v krčmě s tanečnicemi, kejklíři a šermíři
22:30 - 23:00
losování tomboly s výtežkem na charitativní účely
23:00 -
pokračování v hodování ve středověké krčmě
Rozvoz účastníků konference do ubytovacích zařízení je zajištěn v 23:00, 0:30 a 2:00.