mapa stránek | e-mail
Společnost STORYFLEX a.s. společně se svými partnery pořádala konferenci STORAGE VISION 2008
 
Termín: 2. až 3.října 2008
Lokality: Hotel Prestige**** Znojmo, Loucký klášter Znojmo, Golf Club Telč
 
V netradičním prostředí sálu "Velká galerie" v Louckém klášteře ve Znojmě si účastníci konference vyslechli zajímavé vizionářské přednášky z oblasti IT, následoval odpočinkový večerní program plný dobrého vínka, moravských hodů, koncertu kapely „Legendy se vrací“ a dalších překvapení v netradičních prostorách Louckého kláštera.. Druhý den byl orientován sportovně na golfu a to absolutně pro všechny, pro aktivní hráče i pro negolfisty, každý si přijde na své. 
Účast na konferenci byla zdarma včetně ubytování, pohoštění a doprovodného zábavného programu.
 
Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2008 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat, což se podle vyjádření účastníků konference povedlo. 
 
Odborná část konference dála komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet, ukázali jsme jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci. Byla rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si mohl udělat osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.
 
Těšíme se na příští rok na další setkání s Vámi již na třetím ročníku konference STORAGE VISION 2009.
  
  Storage Vision 2008