mapa stránek | e-mail
O konferenci STORAGE VISION 2009

Společnost STORYFLEX a.s. pořádala ve dnech 15. a 16. října 2009 společně se svými partnery již třetí ročník konference STORAGE VISION 2009 – Budoucnost storage. Po konferenci následoval koncert skupiny BUTY.
 
Termín: 15. a 16.října 2009
Lokalita: Westernové městečko Šiklův mlýn , Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem
 
V prostředí westernového městečka Šiklův Mlýn zazněly zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, proběhl zábavný westernový večerní program plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití. Na závěr nám zahrála skupina  BUTY ty největší hity ze své tvorby.
 
Účast na konferenci byla zdarma včetně ubytování, pohoštění,  doprovodného zábavného programu a koncertu skupiny BUTY.
 
Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2009 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat, což se podle ohlasů návštěvníků konference povedlo více než zdařile...
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukázali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci. Byla rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si mohl udělat osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost. 
Šiklův Mlýn