mapa stránek | e-mail
O konferenci STORAGE VISION 2010

Společnost STORYFLEX a.s. pořádala ve dnech 23. a 24. září 2010 společně se svými partnery již čtvrtý ročník konference STORAGE VISION 2010.
 
Termín: 23 a 24.září 2010
Lokalita: Pivovar Plzeňský Prazdroj
 
V zajímavém prostředí pivovaru Prazdroj zazněly zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, proběhl zábavný večerní program plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití. Na závěr zazněl koncert hudební skupiny Pangea - The Beatles Revival Band.
 
Účast na konferenci byla zdarma včetně ubytování, pohoštění,  doprovodného zábavného programu a koncertu skupiny.
 
Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2010 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat, což se dle ohlasů návštěvníků konference povedlo.
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukázali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci.
 
Byla rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost. 
 

STORAGE VISION 2010 - Plzeň