mapa stránek | e-mail
O konferenci PROACT STORAGE VISION 2011

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala ve dnech 6. a 7. října 2011 společně se svými partnery již pátý ročník konference STORAGE VISION 2011.
 
Termín: 6. a 7.října 2011
Lokalita: Lázně Luhačovice
 
V příjemném prostředí Lázní Luhačovice zazněly zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, proběhl zábavný večerní program plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití, včetně degustace produktů Rudolf Jelínek. Na závěr zazněly koncerty hudebních skupin "ABBA Chiquita Revival" a "Karel Gott Cover Band".
 
Účast na konferenci byla zdarma včetně ubytování, pohoštění,  doprovodného zábavného programu a koncertů hudebních skupin.
 
Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2011 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat, rovněž nové trendy ve službách typu Managed Cloud Services, což se podle ohlasů účastníků konference povedlo.
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukážali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci.
 
Byla zde rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.