mapa stránek | e-mail
Tisková zpráva

10. října 2011 – Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala pátý ročník konference PROACT STORAGE VISION.

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o., přední storage integrátor a dodavatel komplexních řešení a služeb pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat,  pořádala ve dnech 6. a 7. října 2011 již pátý ročník odborné konference PROACT STORAGE VISION 2011. Konferenci v netradičních historických prostorách Lázní Luhačovice navštívilo 160 účastníků z řad IT managerů a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic,s.r.o. tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference PROACT STORAGE VISION byla rozdělena na odbornou a zábavnou část. Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, Riverbed, Oracle, VMware, Symantec, SGI, Red Hat, OverlandStorage. Zábavná část byla ve znamení prohlídky lázní, byly připraveny degustace vizovických dobrot od Rudolfa Jelínka, k poslechu a tanci hrály kapely „ABBA Chiquita Revival" a "Karel Gott Cover Band“. Účastníci konference se bavili i při aktivních soutěžích v lázeňském stylu.

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch Charity Svaté rodiny Luhačovice. Účastníci konference věnovali 30 500,- Kč. A společnost Proact Czech Republic, s.r.o. tuto částku zdvojnásobila a na účet Charity putuje celkem 61 000,- Kč

Kontaktní informace:
Roman Rusnok
marketing manager
Proact Czech Republic, s.r.o.
+420 724 661 824
roman.rusnok@proact.eu

O společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, která vyvíjí a nabízí technologická řešení pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat. Společnost působí v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 570 specialistů. V České republice společnost Proact zaměstnává 32 odborníků a má pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm.
www.proact.eu/cz