mapa stránek | e-mail
O konferenci Storage Vision 2012

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala ve dnech 4. a 5. října 2012 společně se svými partnery již šestý ročník konference STORAGE VISION 2012.
 
Termín: 4. až 5.října 2012
Lokalita: Třeboň
 
V příjemném prostředí zámku v Třeboni účastníky konference čekaly zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, zábavný večerní program v pivovaru Regent plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití.
Na čtvrteční večer byl rovněž připraven koncert hudební skupiny Medicimbal a tradiční dobročinná tombola. V pátek jsme zažili pravý výlov rybníka s aktivní účastí zájemců a grilováním ryb na hrázi.

Účast na konferenci byla zdarma pro všechny účastníky a to včetně ubytování, pohoštění, doprovodného zábavného programu a výlovu rybníka

Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2012 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat a rovněž nové trendy ve službách typu Managed Cloud Services,.
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukázali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci.
 
Byla zde rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.

Proact Storage Vision 2012 - Třeboň