mapa stránek | e-mail
Tisková zpráva

8. října 2012 – Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala šestý ročník konference PROACT STORAGE VISION.

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o., přední storage integrátor a dodavatel komplexních řešení a služeb pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat, pořádala ve dnech 4. a 5. října 2012 již šestý ročník odborné konference PROACT STORAGE VISION 2012.

Konferenci v netradičních historických prostorách zámku Třeboně a pivovaru Regent v Třeboni navštívilo 160 účastníků z řad IT managerů a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic,s.r.o. tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference PROACT STORAGE VISION byla rozdělena na odbornou a zábavnou část.

Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, Cisco, Riverbed, Oracle, Quantum, Symantec, SGI, Nexsan, OverlandStorage.

Zábavná část byla ve znamení prohlídky zámku Třeboň, exkurze do pivovaru Regent v Třeboni, byly rovněž připraveny speciální soutěže v pivovarském a rybářském duchu, u kterých se účastníci konference velmi bavili. K poslechu a tanci hrála kapela „Medicimbal“.

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch Oblastní Charity Třeboň a Sdružení Nové Město na Moravě . Účastníci konference věnovali 33 000,- Kč. Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. tuto částku zdvojnásobila a na účty dvou výše uvedených charitativních organizací putuje celkem 66 000,- Kč.
Všem účastníkům konference velmi děkujeme za podporu.

Kontaktní informace:
Roman Rusnok
marketing manager
Proact Czech Republic, s.r.o.
+420 724 661 824
roman.rusnok@proact.eu

O společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, která vyvíjí a nabízí technologická řešení pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat. Společnost působí v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 650 specialistů. V České republice společnost Proact zaměstnává 32 odborníků a má pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm.
www.proact.eu/cz