mapa stránek | e-mail
O konferenci Storage Vision 2013

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala ve dnech 2. a 3. října 2013 společně se svými partnery již sedmý ročník konference STORAGE VISION 2013
 
Termín: 2. až 3.října 2013 (středa a čtvrtek)
Lokalita: Pivovar Černá Hora (cca 25min od Brna) a Moravský kras

 
V příjemném prostředí Hotelu Sladovna**** přímo v areálu pivovaru Černá Hora čekaly účastníky konference zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, zábavný večerní program v pivovarském duchu plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití.
Na středeční večer byl rovněž připraven koncert dívčí rockové skupiny "The Apples" a tradiční dobročinná tombola. Ve čtvrtek účatníci konference zažili prohlídku Punkevních jeskyní včetně plavby na lodičkách a návštěvu propasti Macocha.

Účast na konferenci byla zdarma pro všechny účastníky a to včetně ubytování, pohoštění, doprovodného zábavného programu a prohlídky jeskyní.

Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2013 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat a rovněž nové trendy ve službách typu Managed Cloud Services, a to včetně v lastního pokročilého cloudového řešení Probox.
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukázali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci.
 
Byla zde rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií, každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.

Proact Storage Vision 2013