mapa stránek | e-mail
O konferenci Storage Vision 2014

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala ve dnech 2. a 3. října 2014 společně se svými partnery již osmý ročník konference STORAGE VISION 2014.
 
Termín: 2. až 3.října 2014 (čtvrtek a pátek)
Lokalita: Hotel**** Zámek Valeč a Pivovar Dalešice

 
www.hotel-valec.cz
www.pivovar-dalesice.cz

V příjemném prostředí Hotelu**** Zámku Valeč čekaly účastníky konference zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, zábavný večerní program plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití.
Na čtvrteční večer byl rovněž připraven koncert dívčí rockové skupiny "The Beatles Girls"  a také  "ABBA Revival" a rovněž náš čekala tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve spospěch združení "Zdravotní klaunu". V pátek zažili účastníci konference zabíjačku v Pivovaru Dalešice, kde se natáčel známý film Postřižiny.

Účast na konferenci byla zdarma pro všechny účastníky a to včetně ubytování, pohoštění, doprovodného zábavného programu a zabíjačky.

Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2014 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat a rovněž nové trendy ve službách typu Managed Cloud Services, což se podle ohlasů účastníků povedlo na výbornou. Zabývali jsme se inteligentními diskovými systémy, rychlým zálohování a obnovou dat, všichni partneři konference představili novinky a trendy ze svého portfolia.
 
Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukázali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci. Tedy účastí na konferenci bylo možno získat velmi unikátní přehled novinek a trendů.
 
Byla zde rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií. Každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.

Proact Storage Vision 2014