mapa stránek | e-mail
Tisková zpráva

6. října 2014 - Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala osmý ročník konference PROACT STORAGE VISION.

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o., přední storage integrátor, cloud enabler a dodavatel komplexních řešení a služeb pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat, pořádala ve dnech 2. a 3. října 2014 již osmý ročník odborné vizionářské konference PROACT STORAGE VISION 2014, kde byly představeny moderní trendy a vize v oblasti storage integrace a cloudových služeb.

Konferenci v netradičních zrekonstruovaných a historických prostorách Hotelu**** Zámek Valeč navštívilo 155 účastníků z řad IT managerů, CIO a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic,s.r.o. tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference PROACT STORAGE VISION byla rozdělena na odbornou a zábavnou část.

Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, EMC, HDS, Symantec, Riverbed, Overland Storage, Imation (Nexsan), Cisco, VMware. Rovněž zazněly velmi sledované přednášky na téma Cloud Services a zlepšování kvality servisních a suportních služeb včetně nového nástroje pro měření a vyhodnocování kvality těchto služeb.

Zábavná část byla ve znamení prohlídky Zámku Valeč a řízené degustrace vínka v zámeckých sklepích, byly rovněž připraveny stylové soutěže, u kterých se účastníci konference velmi bavili.
K poslechu a tanci hrála dívčí kapela „The Beatles Girls“ a "ABBA Revival".

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch sdružení "Zdravotní klaun". Účastníci konference věnovali 35 900,- Kč. Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. tuto částku zdvojnásobila a na účet Zdravotních klaunů putuje celkem 71 800,- Kč.
Všem účastníkům konference velmi děkujeme za podporu.

Kontaktní informace:
Roman Rusnok
marketing and vendor manager
Proact Czech Republic, s.r.o.
+420 724 661 824
roman.rusnok@proact.eu

O společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, největšího nezávislého storage integrátora v Evropě, který poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti ukládání, zálohování, archivace a obnovy dat i aplikací. Proact působí na trhu od roku 1994, má zastoupení v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 650 specialistů. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm od roku 1999. Proact má za sebou více než 3500 úspěšně implementovaných projektů, ve své cloudové infrastruktuře spravuje cca 10PetaByte dat a 14 000 připojených serverů. V České republice má společnost Proact pobočky v Praze, Brně a Ostravě.
www.proact.eu/cz
www.storagevision.cz