mapa stránek | e-mail
O konferenci Storage Vision 2015

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala ve dnech 1. a 2. října 2015 společně se svými partnery již devátý ročník konference STORAGE VISION 2015.

Termín: 1. až 2.října 2015 (čtvrtek a pátek)
Lokalita: Zámecký pivovar Litomyšl a Zámek Litomyšl

WWW.ESCLITOMYSL.CZ

V příjemném prostředí zámku Litomyšl a konferenčního centra Zámecký pivovar Litomyšl čekaly účastníky konference zajímavé vizionářské přednášky z oblasti ICT, zábavný večerní program plný výborné nálady a dostatku dobrého jídla a pití.
Na čtvrteční večer byla rovněž připravena prohlídka zámku Litomyšl (památka UNESCO), včetně degustace vínka v zámeckých sklepích, kde je umístěna velká výstava soch Olbrama Zoubka. Rovněž proběhl koncert a tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch sdružení "Fond ohrožených dětí Klokánek". V pátek byl připraven netradiční program v motokárové aréně v Litomyšli, zájemci se zúčastnili závodu "Storage Vision Cup".

Účast na konferenci  byla zdarma pro všechny účastníky a to včetně ubytování, pohoštění a doprovodného zábavného programu

Cílem pořadatelů STORAGE VISION 2015 bylo představit účastníkům konference aktuální trendy a vize IT, zejména v oblasti správy a ukládání dat a rovněž nové trendy ve službách typu HealthCheck, monitoring a dohled. Zabývali jsme se inteligentními diskovými systémy, rychlým zálohováním a obnovou dat, software definovanými storage zařízeními, konvergovanou a hyperkonvergovanou infrastrukturou. Všichni partneři konference představili novinky a trendy ze svého portfolia.

Odborná část konference přinesla komplexní přehled o směrech, kterými se storage technologie budou vyvíjet. Ukážali jsme společně s našimi partnery, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví vývojáři a výrobci. Tedy účastí na konferenci bylo možno získat velmi unikátní přehled novinek a trendů.

Byla zde rovněž příležitost potkat spoustu zajímavých lidí, našich i zahraničních odborníků, konzultovat s nimi implementace jednotlivých technologií. Každý si udělal osobní přehled ve storage technologiích vhodných do jakéhokoliv IT prostředí, a to pro blízkou i vzdálenější budoucnost.