mapa stránek | e-mail
Tisková zpráva

5. října 2015 - Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala devátý ročník konference PROACT STORAGE VISION.

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o., přední storage integrátor, cloud enabler a dodavatel komplexních řešení a služeb pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat, pořádala ve dnech 1. a 2. října 2015 již devátý ročník odborné vizionářské konference PROACT STORAGE VISION 2015, kde byly představeny moderní trendy a vize v oblasti storage integrace a cloudových služeb.

Konferenci v netradičních  historických prostorách Zámku Litomyšl a Pivovaru Litomyšl navštívilo 185 účastníků z řad IT managerů, CIO a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic,s.r.o. tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference PROACT STORAGE VISION byla rozdělena na odbornou a zábavnou část.

Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, IBM, EMC, Veritas, Datacore, HDS, Arista Networks, PeerSoftware, Imation (Nexsan), Cisco. Rovněž zazněly velmi sledované přednášky na téma technologicko ekonomických souvislostí v ICT (CIO Network) a nových služeb typu HealthCheck a Dohled v portfoliu Proact Czech Republic.

Zábavná část byla ve znamení prohlídky Zámku Litomyšl a řízené degustrace vínka v zámeckých sklepích s prohlídkou soch Olbrama Zoubka, byly rovněž připraveny stylové soutěže, u kterých se účastníci konference velmi bavili.
K poslechu a tanci hrála kapela „The Party Band".

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch sdružení "Fond ohroženách dětí Klokánek". Účastníci konference věnovali 33 400,- Kč. Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. tuto částku zdvojnásobila a na účet Fondu ohrožených dětí Klokánek putuje celkem 66 800,- Kč.
Všem účastníkům konference velmi děkujeme za podporu.

Kontaktní informace:
Roman Rusnok
marketing and vendor manager
Proact Czech Republic, s.r.o.
+420 724 661 824
roman.rusnok@proact.eu

O společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, největšího nezávislého storage integrátora v Evropě, který poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti ukládání, zálohování, archivace a obnovy dat i aplikací. Proact působí na trhu od roku 1994, má zastoupení v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 650 specialistů. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm od roku 1999. Proact má za sebou více než 3500 úspěšně implementovaných projektů, ve své cloudové infrastruktuře spravuje cca 10PetaByte dat a 14 000 připojených serverů. V České republice má společnost Proact pobočky v Praze, Brně a Ostravě.
www.proact.eu/cz
www.storagevision.cz