mapa stránek | e-mail
Tisková zpráva

11. října 2016 - Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. pořádala desátý ročník konference PROACT STORAGE VISION.

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o., přední storage integrátor, cloud enabler a dodavatel komplexních řešení a služeb pro ukládání, zálohování, archivaci a obnovu dat, pořádala ve dnech 6. a 7. října 2016 již desátý ročník odborné vizionářské konference PROACT STORAGE VISION 2016, kde byly představeny moderní trendy a vize v oblasti storage integrace a cloudových služeb.

Konferenci v  historických prostorách Panství Bechyně navštívilo 150 účastníků z řad IT managerů, CIO a dalších IT pracovníků. Společnost Proact Czech Republic,s.r.o. tradičně pořádá konference v českých a moravských historických památkách a zajímavých lokalitách, aby je tímto způsobem podporovala.

Konference PROACT STORAGE VISION byla rozdělena na odbornou a zábavnou část.

Odborná část dala účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností EMC, HDS, VMware, Datacore, Arista Networks, Palo Alto. Rovněž zazněly velmi sledované přednášky na téma nových trendů v IT službách, např. typu Performance Monitoring, Log Mining, HealthCheck a řada dalších.

Zábavná část byla ve znamení prohlídky Zámku Bechyně a řízené degustace vínka v zámeckých sklepích. K poslechu a tanci hrála kapela „Cover Trio".

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola, tentokráte ve prospěch organizace "Domov pro seniory Bechyně". Účastníci konference věnovali 25 000,- Kč. Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. tuto částku zdvojnásobila a na účet Domova pro seniory Bechyně putuje celkem 50 000,- Kč.  Všem účastníkům konference velmi děkujeme za podporu.

Kontaktní informace:
Roman Rusnok
marketing and vendor manager
Proact Czech Republic, s.r.o.
+420 724 661 824
roman.rusnok@proact.eu

O společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.
Společnost Proact Czech Republic je součástí nadnárodní skupiny Proact IT Group, největšího nezávislého storage integrátora v Evropě, který poskytuje komplexní řešení a služby v oblasti ukládání, zálohování, archivace a obnovy dat i aplikací. Proact působí na trhu od roku 1994, má zastoupení v třinácti evropských zemích a zaměstnává více než 650 specialistů. Centrála společnosti sídlí ve Švédsku, kde je kotována na burze Nasdaq OMX Stockholm od roku 1999. Proact má za sebou více než 3500 úspěšně implementovaných projektů, ve své cloudové infrastruktuře spravuje cca 10PetaByte dat a 14 000 připojených serverů. V České republice má společnost Proact pobočky v Praze, Brně a Ostravě.
www.proact.eu/cz
www.storagevision.cz