CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

Služby · Nezávislý audit a analýza datových řešeníNezávislý audit a analýza datových řešení

Naši specialisté přijíždějí ke klientovi a provádějí komplexní audit a analýzu stávajícího datového prostředí. Audit je samozřejmě komplexní - týká se jak hardwarového a softwarového řešení, tak i procesní a legislativní oblasti. Díky naší nezávislosti na konkrétním dodavateli technologií a používané platformě jsme maximálně objektivní.

Audit se provádí během několika osobních návštěv u klienta s využitím připravené metodiky.
 
V mnohých případech probíhají návštěvy z důvodu pracovního procesu klientů také ve večerních hodinách nebo o víkendech (dvousměnný nebo třísměnný provoz, předem definované hodiny pro servis a odstávky). Během těchto analytických návštěv dochází ke komplexnímu zmapování datové infrastruktury klienta od SAN sítě, primárních a sekundárních diskových prostorů, zálohovacích knihoven až po zálohovací a archivační software.
 
Na základě této analýzy zpracují naši odborníci komplexní dokumentaci, která je výstupem auditu. Součástí auditu je souhrn doporučení, rad a upozornění na možná kritická místa systému a to s ohledem na očekávané požadavky na správu dat klienta v budoucnu.
 
Máte-li zájem o tuto službu, kontaktujte nás. Neprodleně se s Vámi spojíme pro dohodnutí termínu osobní návštěvy našeho odborníka. Úvodní schůzka je zdarma.