CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

O společnosti · Klíčová partnerstvíIBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí ve vývoji a inovacích.Spolupracujeme v oblasti serverů a zálohovacích systémů.

logo
Hewlett-Packard

Společnost HP je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb v oblasti informačních technologií pro jednotlivce i podniky. Z široké nabídky HP spolupracujeme v oblasti serverů a systémů pro ukládání dat.

logo
Network Appliance

Společnost Network Appliance je světová jednička ve sjednocených řešeních úložišť pro současné podniky uchovávající obrovská množství dat. Společnost Network Appliance od svého vzniku v roce 1992 přináší technologie a produkty zjednodušující správu dat.

logo
Riverbed

Společnosti Riverbed je světovým leaderem v oblasti akcelerace provozu sdílených aplikací a dat po WAN sítích.

logo
VMware

Společnost VMware patří k leaderům v oblasti komplexní virtualizace IT prostředí. VMware se svými produkty zaměřuje především na oblasti virtualizace serverů a aplikací, virtualizace desktopů, migrace z fyzické na virtuální infrastruktury.

logo
ORACLE

Oborem společnosti ORACLE jsou informace. Již téměř tři desetiletí dodává Oracle, největší světový dodavatel podnikových informačních systémů, společnostem všech velikostí software a služby, které umožňují získat co nejaktuálnější a nejpřesnější informace z podnikových systémů.

logo
SGI

Společnost SGI se věnuje především problematice High Performance Computingu (HPC), patří mezi dlouhodobé světové lídry v této oblasti.  Potfolio SGI zahrnuje komplexní problematiku HPC včetně dodávek rozsáhlých storage systémů a jejich zálohování, software pro efektivní řešení úloh náročných vědecko-technických výpočtů,  business inteligence, modelování a simulací.  SGI jako jediná poskytuje špičková řešení v oblastech systémů Shared memory i v technologiích clusterů.  SGI vyvíjí i vyrábí své produkty v USA.

SGI


Symantec

Společnost Symantec je předním dodavatelem technologií antivirové ochrany, firewallu, virtuálních privátních sítí, hodnocení slabých míst, prevence narušení bezpečnosti, filtrování obsahu internetu i elektronické pošty a vzdálené správy a bezpečnostních služeb podnikům a poskytovatelům služeb na celém světě.

logo
Fujitsu Siemens Computers

Fujitsu Siemens Computers je přední evropskou počítačovou společností, která nabízí jedno z nejúplnějších portfólií produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky. Spolupracujeme v oblasti serverů a zařízení pro ukládání dat.

logo
Sun Microsystems

Společnost Sun je čelním světovým poskytovatelem produktů, služeb a podpůrných řešení pro stavbu a údržbu síťových počítačových prostředí. Sun distribuuje počítačové systémy, systémy pro správu dat s možností postupného rozšiřování, vysokorychlostní mikroprocesory a širokou paletu vysoce výkonného software pro provoz počítačových sítí.

logo
Microsoft

Společnost Microsoft je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů, která využíváme v našich řešeních.

logo
Overland Storage

Společnost OVERLAND STORAGE  se od svého vzniku před 25 lety specializuje na výrobu páskových knihovnen v kapacitách od 2TB do 4 PB. Díky výrobě populárních modulárních páskových knihoven získala společnost v roce 2001 cca 57 % trhu v prodeji midrange knihoven. Dnes se jedná se již o třetí generaci těchto modulárních knihoven.

logo
Stratus Technologies

Společnost Stratus je výrobce serverů s vysokou dostupností v řádu pěti devítek (99.999%), tedy serverů s téměř nepřetržitým chodem. Stratus servery jsou certifikované pro prostředí Windows 2003 a Linux. Hlavní uplatnění nachází tyto servery v oblasti telekomunikací, zajištění kontinuelního chodu obchodních řetězců, v řídících systémech atd.

logo
EMC Corporation

Společnost EMC Corporation je předním světovým výrobcem systémů, softwaru a služeb pro ukládání a správu dat. Podnikům všech velikostí na celém světě pomáhá zavádět ILM (Information Lifecycle Management) - strategie správy informací po celou dobu jejich životního cyklu, které jim jejich data umožňují lépe a za nižších nákladů spravovat, využívat, chránit a sdílet.

logo
Controll-IT

Controll-IT GmbH vyvíjí inovativní softwarová řešení a poskytuje konzultační služby pro aktivní havarijní plánování a havarijní prevenci. Využívá při tom svých dlouholetých zkušeností v této oblasti.

logo
Western Digital

Společnost Western Digital je předním světovým výrobcem pevných disků.

logo
Computer Associates

Společnost Computer Associates je jedním z největších světových poskytovatelů softwaru pro správu v oblasti IT infrastruktury. Softwarová řešení CA bezpečným způsobem slučují a zjednodušují složitá prostředí v rámci celého podniku.

logo
QLogic Corporation

Společnost QLogic Corporation se svojí 15-ti letou zkušeností v oblasti zpracování dat, se nyní maximálně orientuje na prvky technologie SAN – Storage Area Network. Nabídka firmy obsahuje optické přepínače (Fabric Switch), Host Bus Adaptery (HBA) a management software pro konfiguraci a řízení SAN – QLogic Management Suite.

logo
Vizioncore Inc.

Společnost vizioncore vytváří software, který rozšiřuje možnosti práce s virtuálními počítači na produktu VMware® ESX Server®. Společnost se svými produkty zaměřuje především na oblasti zálohování, replikací a dohledem virtuální infrastruktury. Vizioncore byla založena v roce 2002 a má vedoucí postavení na poli zálohování, obnovy a vysoké dostupnosti virtuální infrastruktury na produktech společnosti VMware.

logo
Pantek (CS)

Hlavní činností firmy Pantek (CS) s.r.o. je komplexní podpora řešení pro pokrokové průmyslové automatizační a informační aplikace od americké firmy Wonderware, která je dominantním celosvětovým dodavatelem v tomto tržním segmentu. Kromě produktů od firmy Wonderware jsou v současné nabídce firmy Pantek (CS) s.r.o. i další řešení pro sektor průmyslové automatizace – průmyslové komunikační karty a moduly od fimy Woodhead značek Applicom, SST a DirectLink a softwarový systém IntraVUE od firmy Network Vision pro řešení problémů v průmyslových sítích typu Ethernet.

logo

 

Imation

Společnost Imation je významný světový dodavatel datových médií s více než padesátiletou tradicí a zkušeností v oblasti vývoje, výroby a prodeje těchto produktů.

logo
Verity Systems

Společnost Verity Systems je výrobce certifikovaných degausserů a duplikátorů optických i magnetických médií.

logo