CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

Kontakty · Kontakt PrahaProact Czech Republic, s.r.o.

Adresa:
Brtnická 1486/2
101 38 Praha 10

Spojení
Tel.: +420 272 072 600
Fax: +420 272 072 601
E-mail: cz.info@proact.eu

GPS souřadnice
50°3'27.79"N
14°28'10.64"E

Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. sídlí v Praze v samostatném firemním objektu, ve kterém má na ploše více než 600 m2 své zázemí technické a obchodní oddělení. V objektu se nachází také servisní sklad a vyhrazená krytá parkovací místa pro naše zákazníky.

Jak se k nám dostanete

Autem

Pojedete-li k nám z centra po Jižní spojce, sjedete na sjezdu Michle, Záběhlice. Podjedete pod Jižní spojkou a cesta mírně do kopce Vás dovede rovnou na světelnou křižovatku (Bohdalec). Po levé straně budete mít obchod Kaufland. Na této křižovatce zahnete doleva a pak hned první možnou odbočkou doprava. Po 50ti metrech narazíte na sídlo společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.

Pojedete-li k nám po dálnici D1 od Brna, sjedete na exitu 1 směrem na Hradec Králové, Spořilov. Pojedete stále po dvouprodouvé cestě směr Vršovice. Podjedete pod Jižní spojkou a cesta mírně do kopce Vás dovede rovnou na světelnou křižovatku (Bohdalec). Po levé straně budete mít obchod Kaufland. Na této křižovatce zahnete doleva a pak hned první možnou odbočkou doprava. Po 50ti metrech narazíte na sídlo společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.

Hromadnou dopravou

Pojedete-li k nám MHD ze stanice metra A Strašnická, nasednete na autobus číslo 188 a ten Vás doveze na zastávku Bohdalecká vedle obchodu Kaufland.

Pojedete-li k nám MHD ze stanice metra C Pankrác, nasednete na autobus číslo 188 a opět vystoupíte na zastávce Bohdalecká.

Mapa
 
Najdete nás na mapě.