CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

Kontakty · Kontakt OstravaProact Czech Republic, s.r.o.

Adresa
Soukenická 3181/19
702 00 Ostrava

Spojení
Tel.: +420 596 111 933
Fax: +420 596 111 934
E-mail: cz.info@proact.eu

GPS souřadnice
49°50'20.05"N
18°16'46.48"E


Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. sídlí v Ostravě v samostatném firemním objektu, ve kterém má na ploše více než 400 m2 své zázemí technické, obchodní a ekonomické oddělení. V objektu se nachází hlavní servisní sklad a vyhrazená parkovací místa pro naše zákazníky.

Jak se k nám dostanete

Autem

Pojedete-li k nám od Frýdku-Místku po rychlostní silnici R56, sjedete za benzínovou pumpou OMV na centrum. Vyjedete na most, za kterým na světelné křižovatce odbočíte doleva. Pojede po ulici Poděbradova (budete křižovat známou ulici Stodolní ) a na první světelné křižovatce budete pokračovat rovně. Za touto světelnou křižovatkou ihned za hotelem Polský dům zahnete doleva a potom doprava na ulici Soukenickou. Po 50ti metrech narazíte na sídlo společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.

Pokusíte-li se k nám dojet z Prahy po dálnici D 47, ještě se k nám nedostanete.
 

Hromadnou dopravou
Jedete-li k nám od nádraží Svinov (Ostrava - Poruba), pojedete autobusem číslo 37 a vystoupíte na zastávce Zimní stadion. Odtud budete pokračovat pěšky ve směru jízdy rovně přes most. Až jej přejdete, budete mít po pravé straně obchod Bauhaus a po levé ulici Soukenickou. Zahnete doleva na ulici Soukenickou a cca po 100 metrech narazíte po levé straně na sídlo společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.

Jedete-li k nám odjinud (hlavní železniční nádraží, autobusové nádraží,...) tramvají číslo 1, 2, 4, 8 nebo 12, vystoupíte na zastávce Hotelový dům Jindřich vedle supermarketu Albert. Odtud půjdete na první světelnou křižovatku směrem do centra (Hotelový dům Jindřich budete mít tedy po levé ruce), kde zahnete vpravo na ulici Českobratrskou. Potom půjdete stále rovně až se dostanete před most a po levé straně budete mít obchod Bauhaus. Zahnete doprava na ulici Soukenickou a cca po 100 metrech narazíte po levé straně na sídlo společnosti Proact Czech Republic, s.r.o.

Mapa
 
Najdete nás na mapě.