CZ  |  EN  |  SK  |  úvod webu |   mapa stránek | e-mail
logo Storyflex
design

Aktuality · NovinkyZOBRAZIT ROK:

07.02.2012  Město Vlašim spoléhá na řešení od společnosti Proact Czech Republic

obrazek4732pomocny
Město Vlašim požadovalo komplexní řešení virtualizace serverů včetně datového úložiště a zálohovacího systému. Stávající řešení bylo již technologicky nevyhovující a zastaralé. Město Vlašim si vybralo řešení od společnosti Proact Czech Republic, které je založeno na virtualizaci IBM serverů pomocí VMware, diskových systémech IBM řady DS, FC-SAN a zálohování do diskového prostoru. Farma virtuálních serverů (aplikační servery, spisová služba, provoz agendy města) je zapojena do FC-SAN struktury společně s dvěma diskovými systémy IBM řady DS. Jeden diskový systém slouží pro ukládání primárních dat, druhý diskový systém slouží jako prostor na zálohy dat. Zálohování je prováděno metodou D2D (disk-to-disk) pomocí Microsoft DPM backup software. 
 

25.01.2012  Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. dosáhla úrovně „IBM Premier Business Partner“

obrazek4731pomocny
Společnost Proact Czech republic, s.r.o splnila přísné podmínky pro partnerství se společností IBM a dosáhla úrovně „ IBM Premier Business Partner", což je nejvyšší možná formy spolupráce se společností IBM. Tato pozice v celosvětovém partnerském programu umožňuje certifikovaný prodej produktů a řešení IBM, která usnadňují zákazníkům optimalizovat vnitřní procesy firmy, např. zlepšit úspěšnost projektů, řízení projektů a portfolií a v neposlední řadě také zvýšit produktivitu týmu nebo minimalizovat chybovost procesů. Pro zákazníky společnosti Proact Czech Republic to znamená rozšíření portfolia certifikovaných služeb, které je společnost Proact schopna poskytovat v rámci prodeje, implementace a integrace technologie IBM a přinášet tak zákazníkům nové, netradiční inovace systémů.
 

11.01.2012  Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. se stala Microsoft Gold Certified Partnerem

obrazek4730pomocny
Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. dosáhla partnerské úrovně „ Microsoft Gold Certified Partner“ s kompetencí „ Server Platform“. Tato partnerská úroveň je známkou profesionality služeb nejvyšší úrovně, přístupu k nástrojům a podpoře ze strany společnosti Microsoft, odpovídající postavení společnosti na trhu. Kompetence Server Platform pomáhá zákazníkům s řešeními typu end-to-end na platformě Windows Server. To zahrnuje celou serverovou infrastrukturu ve smyslu nasazení, správy, bezpečnosti, vzdáleného přístupu a podpory. Zahrnuty jsou také high performance computing řešení a řešení správy dat. Úrovně partnerství „ Microsoft Gold Certified Partner – Server Platform“ dosáhlo v České republice jen několik společností, je tedy formálním důkazem profesionality společnosti Proact Czech Republic, ale také další výzvou k rozvoji společnosti do budoucna.
 

04.01.2012  Proact Czech Republic, s.r.o. rozšířil své specializace o “Symantec Data Protection"

obrazek4729pomocny
Společnost Proact Czech Republic, s.r.o. patří mezi dlouhodobé přední partnery společnosti Symantec. Proact Czech Republic implementuje storage a backup řešení Symantec a má statut „ Symantec Gold Partner“.  Svou specializaci nyní rozšířila o certifikaci „ Symantec Data Protection“ a patří tak mezi tři firmy v České republice, které dosáhly této specializace.

Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení zabezpečení dat, úložišť a správy systémů. Tato řešení pomáhají organizacím a firmám dobře zabezpečit a efektivně spravovat jejich informace, které jsou nezbytné pro jejich bezproblémový chod. Společnost Symantec je čtvrtá největší nezávislá softwarová společnost na světě.
Společnost Proact Czech Republic je členem skupiny Proact IT Group, které je předním evropským nezávislým storage integrátorem a poskytovatelem služeb typu cloud enabler.